Majówka ze szkołą kitesurfingu SURFEROWNIA by Flyspot oraz początek współpracy z KORONA MM sport&travel :) Foto i video @GrzesiuTravel

  • IMG_3321
  • IMG_3622
  • IMG_3677
  • IMG_3150

Moi drodzy 🙂 Bardzo miło Nam poinformować, że w weekend majowy 2017 nawiązaliśmy współpracę partnerską z NAJLEPSZĄ szkołą kitesurfingu na półwyspie Helskim SURFEROWNIA by Flyspot 🙂 Będziemy wspólnie organizować wyjazdy dla szerokiego grona odbiorców oraz promować ten piękny sport 🙂 Mało tego, przeżyliśmy naprawdę wiele wspaniałych i niepowtarzalnych chwil! Spotkaliśmy się z niezwykłą sympatią osób ze środowiska surferskiego i nie tylko 🙂 Cały półwysep Helski jest polską mekką kitesurferów, ale my polecamy Jastarnie m.in. dlatego, że będziecie mieli możliwość szkolić się u najlepszych instruktorów na wysokiej jakości sprzętu kitesurferowego 🙂 Bosman dowiezię Was motorówką na zajęcia na środek zatoki co jest ogromnym przeżyciem:) Gwarantujemy, że każdy z SURFEROWNI dołoży wszelkich starań aby zrobić z Was prawdziwych kitesurferów 🙂 Można również skorzystać z fachowej pomocy w sprawie doboru oraz kupna sprzętu 🙂 Oprócz tego w Jastarni znajduję się SurfWioska gdzie będzie stała Nasza przyczepa kempingowa 4 osobowa ale istnieje również możliwość noclegów dla większej ilości chętnych tak aby można było przyjąć większą liczbę osób:) Z SurfWioski do morza jest zaledwie 1-2 min spacerkiem oraz 3-5 min do centrum gdzie znajdują się liczne restauracje, atrakcje dla dzieci, wypożyczalnie rowerów oraz wiele innych atrakcji na bezwietrzne dni:)   Oferta Nasza kierowana jest do : osób prywatnych, rodzin z dziećmi, firm, większych grup:)  Zapraszamy do wspólnych wyjazdów oraz aktywności 🙂

www.szkolajazdykoronamm.pl/blog/category/sporttravel/

www.surferownia.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz