Szkoła Jazdy Korona MM - ul. Paderewskiego 55 (budynek ZDZ), 25-950 Kielce

• 30 h teoria stacjonarnie lub TEORIA W DOMU + kurs I pomocy
  • min. 30 h praktyka pojazdem Toyota Yaris
  • Materiały szkoleniowe
  • Egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny
  • Gadżet firmowy

Cena nie obejmuje badań lekarskich w kwocie 200 zł !

prawo jazdy kategorii B
Cena kursu Kat.B - 2700 zł
Jazdy dodatkowe - 100zł

CO JEST POTRZEBNE ŻEBY WYROBIĆ PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ:

______

• zdjęcie 3,5 cm/4,5 cm, badania lekarskie, wniosek o wydanie prawa jazdy, zgoda w rodziców w przypadku niepełnoletności
Wymagany wiek do uzyskania tej kategorii wynosi 18 lat. Można rozpocząć kurs prawa jazdy w wieku 17 lat i 9 miesięcy, pod warunkiem uzyskania pisemnej zgody rodziców.
Cena obejmuje oprócz zajęć teoretycznych i praktycznych również:
• materiały szkoleniowe,
• dostęp do szkolenia przez internet z bazą pytań egzaminacyjnych.

KATEGORIA B prawa jazdy uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej (dmc) nieprzekraczającej 3,5 tony (z wyjątkiem motocykla lub autobusu); pojazdem samochodowym o dmc nieprzekraczającej 3,5 tony wraz z przyczepą lekką (do 750kg) pojazdem samochodowym o dmc nieprzekraczającej 3,5 tony wraz z przyczepą inną niż lekka pod warunkiem, że dopuszczalna masa całkowita zespołu pojazdów nie przekracza 4250 kg a kierowca zdał dodatkowy egzamin praktyczny potwierdzony wpisem do prawa jazdy; ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. Należy pamiętać, że rzeczywista masa całkowita przyczepy ciągniętej przez samochód osobowy, samochód ciężarowy o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t lub autobus – nie może przekraczać rzeczywistej masy całkowitej pojazdu ciągnącego.