Szkoła Jazdy Korona MM - ul. Paderewskiego 55 (budynek ZDZ), 25-950 Kielce

O szkole jazdy Korona MM w Kielcach

O szkole jazdy Korona MM

______

Szkoła jazdy Korona MM w Kielcach prowadzi kursy i szkolenia na prawo jazdy kategorii A, A2, A1, AM i B nieprzerwanie od 2010 roku. W naszym ośrodku szkoleniowym kursy na prawo jazdy odbywają się bezstresowo w miłej atmosferze.

Za przygotowanie przyszłych kierowców odpowiadają najlepsi instruktorzy z Kielc pod okiem których bezpiecznie będziesz się czuł na drodze podczas samego szkolenia jak i na egzaminie na prawo jazdy, do którego zostaniesz profesjonalnie przygotowany.

ZE SWOJEJ STRONY ZAPEWNIAMY:
– indywidalne podejście do każdego kursanta
– miłą atmosferę podczas zajęć
– najlepszych instruktorów
– dogodne terminy kursów

Dysponujemy doskonale wyposażoną salą wykładową na ulicy Paderewskiego 55 (budynek ZDZ), w której odbywają się zajęcia teoretyczne, natomiast nasz plac manewrowy znajduje się na ulicy Warszawska 161, gdzie prowadzimy zajęcia praktyczne.

szkola-jazdy-korona-mm